Išmaniųjų laikrodžių ir apyrankių rinka augo 65%

Pasidalink straipsniu

Išmanūs laikrodžiai ir apyrankės tampa vis populiaresni, o esant dideliam populiarumui auga ir šio segmento rinka. 2019 metų trečiame ketvirtyje šio segmento rinka išaugo net 65 %, o tai yra tikrai didelis augimas.
Geriausiai išmaniuosius laikrodžius ir apyrankes sekasi pardavinėti „Xiaomi“. Ši kompanija paskutiniame ketvirtyje turėjo 27 % visos rinkos, o iš viso pardavė 12,2 mln. prietaisų. „Xiaomi“ išmaniųjų laikrodžių ir apyrankių pardavimus didino net 74,4 % lyginant su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus. Antroje vietoje yra „Apple“, kompanijai tenka 15 % rinkos dalies. Iš visų „Apple“ pardavimų net 60 % sudarė „Apple Watch 5“. Trečioje vietoje yra „Huawei“ su 13 % rinkos dalies. Kompanijos pardavimai 2019 metų trečiame ketvirtyje augo net 243 % lyginant su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus.

Žvelgiant į regionus matome, kad labiausiai išmaniųjų laikrodžių ir apyrankių pardavimai didėjo Azijoje, neskaičiuojant Kinijos. Pačioje Kinijoje išmaniųjų nešiojamų daikčiukų pardavimai augo 60 %, panašiai (64 %) ir Europoje, Artimuose Rytuose ir Afrikoje. Amerikos žemynuose pardavimai didėjo mažiausiai, 43 %.

Šaltiniai: technews.lt

Įvertinkite straipsnį!
[Viso balsų: 0 Vidutinis įvertinimas: 0]

Komentarai