“ESET Security Day 2019”: tobula įmonės saugumo politika

Pasidalink straipsniu

Pagrindinė „ESET Security Day 2019“ tema – tobula įmonės IT saugumo politika. Šiemet pranešimus skaitys tokie kibernetinio saugumo ekspertai, kaip Nacionalinio kibernetinio saugumo centro direktorius Rytis Rainys, saugumo specialistai Vytautas Butrimas ir Darius Povilaitis, Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos IT skyriaus vedėjas Dr. Jevgenij Tichonov ir kiti.
Tarp kviestinių konferencijos pranešėjų – ESET saugumo evangelistas Tony Anscombe, Fondia Suomija vyr. teisininkė Sari Koskela, Safetica atstovas BSc. Radek Hanzlik.

Renginio programa:

Rugsėjo 5 d. vyksiančioje konferencijoje „ESET Security Day“ Tony Anscombe skaitys pranešimą apie išmaniesiems pastatams gresiančias kibernetinio saugumo grėsmes. Pasak pranešėjo, apie sparčiai populiarėjančių išmaniųjų pastatų pažeidžiamumą turime kalbėti ne būsimuoju, o jau esamuoju laiku.
IT saugumo ekspertas Vytautas Butrimas, turintis daugiau nei 29 metų patirtį informacinių technologijų ir saugumo politikoje, prisidėjęs prie pirmosios Lietuvos kibernetinės gynybos strategijos kūrimo, šiuo metu rengia NATO Vidurio Europos kibernetinės rizikos tyrimą. Konferencijos dalyviai galės išgirsti pranešimą apie kibernetinio saugumo iššūkius, kylančius saugant kritines infrastruktūras.
Fondia Suomija Vyresnioji teisininkė Sari Koskela specializuojasi duomenų privatumo ir apsaugos srityje, įskaitant jautrių sveikatos priežiūros duomenų apsaugą, taip pat teikia duomenų apsaugos pareigūno paslaugas įvairioms verslo įmonėms. Pranešėja „ESET Security Day 2019“ pasidalins Suomijos patirtimi įgyvendinant BDAR, taip pat gerąja praktika paremtais patarimais verslui, kaip tinkamai užtikrinti BDAR rekomendacijų laikymąsi.
IT saugumo ekspertas Darius Povilaitis pranešimo metu aptars kibernetinio saugumo geriausias praktikas bei principus, kuriuos rekomenduotina taikyti įmonėje, taip pat kaip pasiekti vieną iš sudėtingiausių tikslų – aptikti ir suvaldyti kibernetinius incidentus.
Safetica regiono plėtros vadovas BSc.Radek Hanzlik, dirbantis su ESET ir kitais saugumo sprendimų kūrėjais, konferencijoje pristatys sprendimą „Safetica Auditor“, kuris padeda analizuoti įmonės tinklą itin paprastu, bet efektyviu būdu, taip leisdamas realiu laiku išvengti duomenų nutekėjimo, neleistinų darbuotojų veiksmų ir saugumo problemų.

Šaltiniai: sprendimaiverslui.lt

Įvertinkite straipsnį!
[Viso balsų: 0 Vidutinis įvertinimas: 0]

Komentarai