Windows 10 archyvatorius – grėsmė prarasti failus

Naujausia Windows 10 1809 versija susiduria su problemomis.

Pirma, atsinaujinant iš senesnės Windows 10 versijos į naujausią kai kuriems dingdavo failai, o dabar pastebėti nesklandumai su failų išpakavimu, kas irgi gali vesti prie duomenų praradimo.

Problema, susijusi su spalio atnaujinimo funkcija „.ZIP“, „Windows 10“ įdiegta vidinė failų suspaudimo ir dekompresavimo galimybė, buvo užfiksuota „Reddit“ forume praeitą savaitę, tačiau ji jau dabar patvirtinta „Microsoft“ bendruomenės forumo įraše. Problema kyla dėl to, kad vartotojai bandė kopijuoti archyvinius archyvinius failus į kitą aplanką, pirmą kartą neišskyrus failų, pagal „Microsoft“ forumo agento / moderatoriaus M. Hamerio paaiškinimą. Tokiais atvejais kopijavimo operacija atrodo sėkminga, bet iš tikrųjų ji yra nesėkminga.

Pastebėta, kad išpakuojant failus ir toje pačioje vietoje jau esant to paties pavadinimo failui neiššoka joks pranešimas apie perrašomą failą. Blogiausia, kad po šios operacijos dingsta abu failai.

Šiame reikale yra viena teigiama žinia. Šios problemos atsiranda tik naudojant į „Windows 10“ integruotą failų išpakavimo įrankį. Tie, kas naudoja „Winrar“ ar kitą trečiųjų šalių programėlę, su problemomis nesusidurs.

Šaltinis: www.technologijos.lt

Komentarai