ESET įvertinta kaip geriausia apsauga nuo išpirkos reikalaujančių kenkėjų

Pasidalink straipsniu

Pasaulinė IT saugumo sprendimų kūrėja ESET vėl pasižymėjo puikiais rezultatais naujausiame Vokietijos IT žurnalo „Computer Bild“ rengtame interneto apsaugos teste. Vienas didžiausių Europos IT žurnalų įvertino „ESET Internet Security“ sidabro medaliu iš aštuonių teste dalyvavusių produktų.

 

Testo apžvalgoje „Computer Bild“ labiausiai išskyrė ESET siūlomą apsaugą nuo išpirkos reikalaujančių kenkėjų, teigdama, kad tai yra „lengviausias naudoti“ produktas iš visų testuotų sprendimų.

 

„Paprasta ir gera… Praėjusių metų laimėtoja šiemet įrodė, kad jos laimėjimas nebuvo atsitiktinumas, – rašoma „Computer Bild“. – ESET ne tik vienintelė teste apsaugojo nuo pavojingų išpirkos reikalaujančių kenkėjų, bet ir sėkmingai juos šalino iš užkrėstų kompiuterių“.

 

Be to, ESET buvo vienas iš dviejų produktų, neturėjusių klaidingų nustatymų šiame teste.

 

„Išties nėra jokio atsitiktinumo, kad mūsų technologija pasirodo puikiai gerai surengtame „Computer Bild“ teste. Žinoma, auksas, kurį pelnėme pernai, būtų buvęs geriau, bet antra vieta, kai nuo laimėtojo skiria tik 0,06 balo skirtumas, irgi yra puiku“, – komentuoja ESET DACH regiono (Vokietija, Austrija ir Šveicarija) vadovas Stefan Thiel.

 

Praėjusiais metais „ESET Smart Security 9“ pelnė „Auksinio kompiuterio“ (Golden Computer) apdovanojimą kaip geriausias namų vartotojų saugumo produktas, už kurį balsavo daugiausiai „Computer Bild“ skaitytojų. Vos prieš kelis mėnesius ESET jau buvo laimėjusi sudėtingą „Computer Bild“ testą.

 

Pirmaujanti Vokietijos vartotojų organizacija „Stiftung Warentest“ taip pat teigiamai įvertino „ESET Internet Security 2017“ – šis saugumo sprendimas pateko į pirmą trejetuką tarp 18 testuotų produktų. Testas itin pabrėžė ESET papildomas apsaugos funkcijas, taip pat patogumą vartotojui.

 

Šaltiniai: sprendimaiverslui.lt, baltimax.com

 

Įvertinkite straipsnį!
[Viso balsų: 0 Vidutinis įvertinimas: 0]

Komentarai